Lulutata – Sosyal Güve

Bugün güzel bir haberim var size. Güzel bir yerde yazmaya başladım. Lulutata Çocuklu Aile Rehberi. Çocuklarla yaşama dair hemen hemen her şeyi barındırmayı hedefleyen yeni bir web sitesi bu. Asıl odaklandıkları alan ise çocuklarla gezmek. E malum, en zor iş!

” Çocuklu Aileler olarak birbirimizi tanımıyor gibi görünsek de, aslında birbirimize çok benziyoruz. Çocuklarımızla plan yapmadan önce hepimiz araştırıyoruz. Hangi kafe veya restorana gidilebilir? Çocuğumu hangi kreş, anaokulu veya okula yazdırmalıyım? Çocuklar için nerelerde atölye veya sanat okulları var? Hangi tatil mekanında rahat edebiliriz? Hangi müze veya tarihi yeri gezmeye gidelim veya giderken nelere dikkat edelim? En iyi doğum günü mekanları nerelerdir? vb.

Fikir alışverişinde bulunmanın bu süreci çok daha kolaylaştıracağını, Çocuklarla Gidilecek Mekanlar‘a www.lulutata.com aracılığıyla tek bir yerden ulaşmanın, zamandan tasarruf etmemize ve doğru ön bilgiyle gittiğimiz mekanlardan daha fazla keyif almamıza katkı sağlayacağına inanıyoruz.

diyorlar tanıtım yazısında. Bana da bir köşe verdiler sağ olsunlar : Çocukla Sosyal Hayatta Kalma Rehberi.

Bundan sonra orada sizinle bebelerle nasıl sokağa çıkılır, ne yapılır, nereye gidilir… gibi konularda tecrübeyle sabit püf noktalarını paylaşacağım. E iki bebeyle sosyal kelebek olmak zor tabi. Ben de o yüzden sosyal güveliği seçtim kendime. Orada da görüşmek dileğiyle 🙂

10 yorum

  1. iki bebe ev, temizlik,koca,sosyal medya, birde üstüne web yazarlığı harikasın vallahi bekar bir bayan olarak idolüm sensin secce 🙂

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.