İki bebeyle markete gitmek bizim için tam bir işkence. Oğlan üçüncü dakikadan sonra market arabasında durmak istemiyor. Aşağı inip reyonların arasında deliler gibi koşuyor. E tabi ben de peşinden koşuyorum. Kız biraz daha sabırlı. O market arabasında birkaç dakika daha oturuyor. Ama Ahmi inince o da çığlık çığlığa “Mekki inceek” diye bağırıyor. Artık bağlasan durmaz orada. İkisinin peşinde koşmaktan alışveriş yapamıyoruz.

Hani geçen kış acayip kar yağdı, evlerde mahsur kaldık ya. Valla markete gidip bu işkenceyi çekmeyi bile özledim. Ev dersen tıkır tıkır kurudu. Bulsam taş kaynatacaktım bebelere ama onu da bulamadım. Arabamız park yerinde kar altında kaldığı için hiçbir yere gidemedik. Tivitırda dert yanıyordum ki millet online marketten alışveriş yapsana dedi. Allah biliyor ya teknoloji fukarası bir insan olarak böyle bir hizmet olduğundan haberim bile yoktu. Ne diyeyim, süper!

Birkaç gün önce bir mail aldım. Happy Marketlerden. 2 aydır sanal mağazaları hizmet vermeye başlamış. Bana gelen mailde “Rakiplerimizden farkımız nakliyat için min. 10 tl alan firmaların aksine ücretsiz teslimat yapmamız,” diyor. Ayrıca indirimli ürünleri de online satın alabiliyormuşuz. Bi de şunu da yazayım  facebook sayfalarında ücretsiz fincan setleri, ufak mutfak eşyaları hediye edeceklermiş: https://www.facebook.com/Happycenter  . Bi deee vakti zamanında araba hediye etmişler birine çıkmış valla:  http://filizkiran.com/ulker-ve-hapy-center-kampanyasi/ Darısı bize inşallah!

Yani diyeceğim o ki markete gitmek sizin için de işkenceyse, kar altında falan kalmayı beklemeyin  happy.com.tr yi ziyaret edin.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
Paylaş: