Huzurlarınızda manevi oğlum: Jesper Cins!

Hani bazen bir süre ortadan yok oluyorum, siz öldüm mü kaldım mı diye merak ediyor, “Polise mi haber versek?” “Evine mi gitsek?” “Anasına mı sorsak?” diye kendi aranızda konuşuyor, “Neredesin bacıııım?” diye bana mail üzerine mail, mesaj üzerine mesaj atıyorsunuz ya, hah işte o zamanlarda genellikle iş yetiştirme telaşında oluyorum. Evim evlikten çıkıyor. Bebeler kahvaltıda salçalı ekmek, öğlen yoğurt ekmek, akşam da ekmek arası çubuk kraker falan yiyor. İşte yine böyle kapandığım günlerin ardından ortaya çıktı Jesper Cins.

Aslında kendisiyle geçen sene tanışmıştım. Cins veledi o kadar çok sevmiş, onu okurken o kadar eğlenmiştim ki “Ayyy keşke benim olsaydı bu oğlan!” demiştim. Öz annesi olamadım belki ama Türkçeye çevirip ciciannesi oldum. 😉

20160217_111032

Jesper Cins, kısa bir süre önce Timaş Çocuk’tan çıktı. 9+ çocuklarınızın eğlenerek okuyacağını düşündüğüm maceralarla dolu bir dizi. Sırayla almak isterseniz 1. Renkli Kedi 2. Hapşırık Mevsimi 3. Acı Şekerleme.

Keyifle okunması dileğiyle…

8 yorum

  1. 5,5+ da olmaz mı acaba 🙂 En iyi yayınevlerinin bile kitap çevirileri pek kötü oluyor maalesef 🙁

  2. hayırlı olsun.başarılarınızın devamını diliyorum.okul öncesi dönem için de çalışmalarınızı görürsek çok seviniriz

    1. 🙂 yazılıp bitip hazırlanıp basılana kadar sizinkiler okullu olur 😉 yayıncılık yavaş iş. 😉

      1. bendekiler boy boy birinden birine yetişir diye düşünüyorum.5,3,bir de iki ay sonra doğacak olan var.o da olmadı sen çıkar ben 4.yü yaparım :):)

  3. Timaş Çocuk instagram sayfasindan Renkli Kediyi kazandim elime de ulaştı. Kizim 7 yaşında henuz okumadım bir süre beklicem.

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.