Tütün, nargile ve köpek entarisi

O zamanlar gıcık oluyordum ama çocukların küçük olduğu, sınıf anasının öğretmenler günü için para toplayıp erkek öğretmene söz çiçeği eşliğinde damat bohçası, kadın öğretmene kelepçe bilezik takdim ettiği günler ne güzelmiş.

Çocuklar büyüyeli bir de hediye krizi çıktı başımıza. 🤦🏼

😉

(devamı için başlığı tıklayabilirsiniz.)

Geçen sene okula kaçak çay ve kıtlama şeker götürmek için diller döken evladım bu sene de kafayı tütüne taktı. ÖĞRETMENİNE TÜTÜN GÖTÜRECEKMİŞ! 🤦🏼🤦🏼🤦🏼 Hani kedilerin maması gibi pakette olan kiloluk tütünler varmış ya, ondan çok güzel hediye olurmuş. Karşılıklı sarıp içerler artık teneffüste. 🚬🚬🚬

Oğlum, deli misin, okulu narkotik basar diyerek zor caydırdım. Bu sefer de nargileye taktı kafayı. Nargile de nargile. 🤦🏼

Kız desen ondan deli, öğretmenin köpeğine elbise alacakmış. Her boyayı boyadık, öğretmenin köpeğinin fistanı kaldı. 🤦🏼

Annecim şu ekonomide bizim kedilerimiz k.çı açık gezerken öğretmenin köpeğine entarinin sırası mı dedim, zor ikna ettim.

NİYE SİZ DE HER ÇOCUK GİBİ İÇİNE SICAK SU KONDUĞUNDA ÜZERİNDE ÖĞRETMENİNİZLE BİRLİKTE SIRITAN FOTONUZUN ÇIKTIĞI PORSELEN BARDAĞI BEĞENEMİYORSUNUZ ACABAAAĞĞĞ???🤦🏼🤦🏼🤦🏼

Uzun kavgalar sonunda kayfe ve türkiş dilayt ile konuyu tatlıya bağladım şükür. ❤️

Allah ömür verirse seneye ne göreceğiz diye şimdiden meraktayım.

2 yorum

 1. Selcen merhaba,
  İkizlerin maceralarını 6 yaşındaki kızımla beraber okuduk. Kızım ben ona kitabı okurken kıkır kıkır gülmekten perişan oldu:)) çocukların ikiz değil de kız olanın abla gibi olduğunu söyledi:))
  10 yaşında bir kızım daha var. Şimdiye kadar yazdığın bütün kitapları okuduk. Büyük kızım bu kitaptaki tarzını daha farklı bulduğunu, klasik masallara benzettiğini (biri kurt ve yedi küçük yavrusu, diğerini hatırlayamıyorum şu anda) söyledi.
  Bir de her ikisi de o kadının neden cadı kıyafeti giydiğini merak ettiler tabi ben de merak etim:))
  yeni çıkan kitaplarını derhal ve gözü kapalı olarak aldığımız ve en çok sevdikleri-benimsedikleri tek yazar sensin. geçen gün gittiğimiz kitap fuarında ufak kızım Timaş standındaki görevliye -evimizde bütün kitapların olmasına rağmen- DDK var mı diye sordu:))
  hem bu dünyada hem de ahirette emeklerinin karşılığını alırsın umarım.
  kalemine sağlık.

  1. sümeyyeccciiiimmm ve güzel kızları, çok teşekkür ederim size. günüme güneş gibi doğdunuz. kalp kalp

   son sette masal öğeleri var evet. kadın bizzat cadı, o yüzden cadı elbisesi ile gelmiş. 😀

   çok öpüyorum, nice yazılarda ve kitaplarda buluşmak dileğiyle

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.