Yıl sonu indirimleri başlayalı internet başındayım. Laf aramızda kıza bol kesim pantolon bakıyorum. Nedendir bilemiyorum ama kız kısmı deyince anca tayt, dar kesim çalışıyorlar. Benim oklava gibi çocuk bile nefesini çekiyor içine girebilmek için. 46 çeşit pantolon yapıp, bırak geniş kesimi, normal kesim çalışanı zor bulursun. Mağaza gezince deli oluyorum. Ben de her sene indirim vakti, bulabildiğim geniş ne varsa peşine düşüyorum çocuk rahatça giysin diye.

Bu aralar kargolar gelmeye başladı. Dün kargo poşetini açtım ki ne göreyim!

AHAHHAHA!

Yok ya öyle şok edecek bir şey. Yazının devamına tıklayın diye yazdım.

Neyse ne diyordum? He! Dün kargo poşetini açtım ki ne göreyim! Kıza aldığım tulum gelmiş. Nasipse gelecek sonbaharda giyer diye düşündüğüm için bir yaş büyük almıştım. Bakayım diye tulumu açtım ki daha neler! Tulum bana oldu ayol! AHAHAHAHAH.

Her zaman “Neyse ki kısayım, boyumca çocuklarım var diye hava atmam hiç de uzun sürmeyecek” diye düşünüyordum ama açıkçası bu kadarını da beklemiyordum. Sonra bir de hırka almıştım. O da bir yaş büyük. Uzunca bir hırka. O da cuk diye üstüme oturdu. Ayaklarımızın arasında zaten son iki numara kaldı. Ona değinmiyorum bile.

BU NE BE! REZİLLİK!

Korkarım yakında kızımın küçülenlerini giyeceğim. 😀

Anaların gözünde bebeleri büyümez derler ya. Açıkçası bir ay önce çocukları artık  kol altlarından tutup hooop diye havaya kaldıramadığımı fark ettiğimde biraz şüphelenmiştim. Bir iki gün sonra onlar beni kaldırmaya başlayınca aklımda soru işareti kalmadı.

SAHİDEN BÜYÜMÜŞLER!

Evet, evet, biliyorum şunca çektiklerim üzerine günün birinde ‘Ne ara büyüdü bu çocuklar?’ yazarsam saçımı çekin, yüzümü cırmalayın demiştim. O yüzden korka korka söylüyorum ama günlerdir kafamda sadece bu var:

NE ARA BÜYÜDÜ BENİM BIDIKLARIM YAAA!

Çocukların bu kadar çabuk büyümesi karşısında hayata bakışım. (temsili) Şaşkınım!

 

 

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
Paylaş: