Teknik Aksaklık

Anacım, şu yazıyı yazabilmek için 9 kez intihar girişiminde bulunup 17 kez de cep telefonumu duvara çakmanın eşiğinden döndüm. Allah cezasını versin şu cep telefonlarının. En sonunda pes edip komşuya çıkıp onun bilgisayarını kullanmaya karar verdim. Burada da altı yaşında bir veledin elinden bilgisayarı almak için yolundum. Yani çektiklerimi görüyorsunuz.  Diyeceğim o ki bu aralar teknik bir aksaklık yüzünden bilgisayarım yok. Durum ne zaman düzelir bilmiyorum. En kısa zamanda halletmeye çalışıyorum. Sizin için feysime bir video koydum. http://www.facebook.com/birkizbiroglan buradan bakabilirsiniz. Hazır eliniz deyip de girmişken bi de sayfamı beğenmeyi unutmayın, anacım.

Selamlar, sevgiler

Yayım tarihi
duyurular olarak sınıflandırılmış

10 yorum

 1. Maşallah, çok tatlılar, aman benimki de bir konuşmaya başlasa, içim gitti valla, çok özendim:)

 2. öldüm gülmekten çok tatlılar ama:)) garibim amet kalmış iki kadının arasında gıkı çıkmıyor,bunun acısını buyuyunce çıkarır ama :)) Mekki şahane konusuyor:) paylaşmak istedim ama nazar değer diye eleşmiyorum:)) 41 kere maşallah diyorum:)) bu arada sesin acaip beni sesime benziyor:)) sen konusunca şok oldumbir an:))

  1. haha gerçekten mi? bundan sonra kendim için cırıl cırıl sesim var, ayy iğrenç sesliyim, cırlak karı falan derken dikkat edeceğim:) yerinde olsam sesinin benimkine benzediğini kamuoyuna açıklamazdım

   1. benim eşimde çok cırladığımı söyler:) hatta ben konuşunca başı ağrıyormuş:)) ince ve yuksek volumlu bir ses:))ama kayıtlarda hep çocuk sesi gibi çıkıyor:))

 3. wordpress sana ozel bir e-posta adresi veriyor, yazini kendi mailinden yazip o adrese gonderiyorsun yazi yayina giriyor diye biliyorum…
  android telefonlar icin wp uygulamasi da kullanisli, varsa, tavsiye ederim..
  olmadi, bi arkidişe telefon accan, dikte ettircen yaziyi… 🙂
  teknik aksaklik dinlemeziz.. yazi izterizz

  1. aaa az HBB değilsin sen haaa. yemin ederim çıldırttı beni telefon. dıt bir yere rüzgarım değiyor yeni sayfa açıyor yok eskiye dönüyor iki cümle yazana kadar ağladım yaa. sonra da kilitlendi!

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.