Ne kadar muhteşem bir yarışma oldu. Oturup oyları saymama gerek bile yok. 1 numara anıyla şanıyla ipi göğüsledi. Ondan fotoların olduğu mailleri aldığımda “Bacııııım sen birinci olmazsan bileeeemi keseceaaaam” demiştim. :)))) Şükür gerek kalmadı. ?

Sayesinde mükemmel bir hafta geçirdik. Herkes kendini muhteşem titiz hissetti. ?Havamdan yürüyüşüm değişti benim ayol. ?

Bu arada yoğun istek üzerine bir basın açıklaması rica ettim kendisinden. Açıklama şöyle geldi:

“Üç çocukluyum. Biri bebek. Ortanca 4,5 yaşında. Fırtına gibi. Evi sürekli birbirine katıyor. Civarımda yardım edebilecek kimsem yok. Kayınvalidem bana yakın ama ne yazık ki o da kanserle mücadele ediyor. Yatalak durumda. Uzun süredir bendeydi. Fotoyu çektiğim günlerde şehir dışından gelmiştik. Valizleri boşalttım. Sürekli çamaşır makinesi çalışıyordu. Temiz çamaşırları daha kaldıramadan ortanca etrafa yayıyordu. Bu arada bebek hastaydı. Bana yapışmıştı. Sürekli kusuyordu. Bir yanda ev, çocuklar, hastamız… Aklımı oynatmadığıma şükrediyorum. Yazıların bana moral oluyor.”

Valla sen de bize moral oldun bacım. ?♥️

Ay üstelik 11 numaraya da aynı yarışmacıdan koymuşum. Aldı süpürdü tüm oyları. ???

İŞTE TARTIŞMASIZ BİRİNCİ!

Ama ne şans ki bu yarışmada ilk üçe verecektim hediyeyi. Bakalım ikinci ve üçüncü hangi fotolar. Hemen sayıp geliyorum.

İkinciiiii hediyeeee 13 numara ile üçüz oğlan anasına gidiyor. Bileğinin hakkıyla aldı, kendisini tebrik ediyorum. Üç fotoğraf göndermişti, tek birini koyabildim. Kadraja sığan kısmıyla bile oyları topladı arkadaş.

Üçüncüüüüüü hediyeeeee “Bu kızlar evde kalırsa sorumlusu sensin Secce” asdhgfjh yorumuyla 3 numaraya gidiyor. :DDD

3 tane kitap da yorumculara gelecekti biliyorsunuz. Toplam 147 yorumumuz var. Hemen Canım Kendim için çekiliş yapıyorum:

66!

Bakalım kim.

“Ben de ev sahibesini sabrından dolayı tebrik ediyorum ve 1 numara diyorum. Yalnız 1 ve 11 arasında kalmıştım meğer ikisi de aynı evmiş” yorumuyla HMZAMMD!

10 numara!

“Birinci gerçekten birincidir” yorumuyla CANAN

119 numara!

“Nedense 13 demek istiyorum” yorumuyla UMACI KIZ.

Katılan herkese çok teşekkür ederim. Kazananların mutlu, kazanamayanların daha mutlu olduğu bir yarışmayı daha bitirdik. Ama dağılmayın hemen bir yarışma daha yapacağım.

Bu sefer pasaklı surat fotoları istiyorum. 

Örnek foto: 

 

dexter kardeşler

Birbirinden pasaklı sevimli suratları secce81@gmail.com adresine atabilirsiniz. Çok tatlış bir hediyem olacak. ♥️

Bir sonraki yarışmada görüşmek dileğiyle.

(Önemli not: Kitap kazananlara siteye bıraktıkları ve mail yazdıkları adreslerden dönüş yapacağım. Bir iki gün içinde mailim elinize geçmezse beni dürtün.)

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
Paylaş: