Ayı Kitabı Talihlisi! Yihuuuuu

Bir çekilişle daha karşınızdayız, sayın seyirciler. Aslında daha erken çekecektim ama bebeleri zor uyuttum. Tam uyumuşlardı ki komşu geldi, iki çene ettik. Tee akşamın dördü olmuş. Neyse bakalım, gelelim çekilişe.

Öncelikle katılımlar için çok teşekkür ederim. Hepinize bol şans:) Toplamda 103 yorum var. Yarısı benim çenem. Onları ayıklayınca bakayım ne kaldı: 82. Tamamdır. Şimdi random.orga bağlanıyoruz. Bir sayı çektirelim bakalım kendisine. Haydi bismillah: 49! İşin yoksa 49’ya kadar say şimdi. Bir de sağlamasını yapacağız. Ohooo. Bu işin başka bir yolu olmalı kardeşim. Çağıracaksın random’ı, gelecek, mükerrer yorumları, benim çenelerimi, bacılarımın yorum üzerinden arkadaşlarıyla atışmalarını atlayacak, çekilişi yapacak, gidecek. İşim yok gibi her şeyle ben uğraşıyorum, sonra da randoma çektirdim diyorum. Neyse bakalım 49 numara kimmiş.

Ta daaaaaaaaaam,

Karşınızda ayı kitabı talihlisi: “biz de istiyoruz” yorumuyla haticeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

Kendisini tebrik ediyor, şansınız devamını diliyoruz.

En kısa zamanda başka bir çekilişte tekrar görüşmek dileğiyle!

Yayım tarihi
duyurular olarak sınıflandırılmış

6 yorum

  1. naaaayyyyyıııııırrrrr !! aman yarebbiiiiiimmm. neyse arkadaşı tebrik ederim 🙂

  2. İnanmıyorum benmi kazandım. Çok talihsizimdir aslında bu çekiliş işlerinde ama bu sefer talihli ben oldum çook teşekkür ederim kızım için katılmıştım.

    1. şansın döndü valla, büyük ikramiyeyi kazandın:) mail attım sana haticecim. ona cvp olarak bir adres gönderirsen, bayramdan sonra kitabın elinde inş. hayırlı olsun:)

  3. Valla büyük ikramiye kazanmış kadar oldum :)sağol kızım çok seviyor çünkü kitapları.

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.