Nihayet fırsatını buldum, yarışma resimlerini koyayım dedim. Epey bir resim gelmiş. Kimini mailde eledim, daha iyi olanları dosyaladım. Dosyadan resimleri seçeyim diye başına oturdum. Yanıma bilirkişi olarak da anamı aldım. Anacığım gözlüğünü taktı, jüri edasıyla kırıtarak yanıma kuruldu. Açtım, açtım, açtım resimleri… O ne be? Doğru düzgün pasak resmi yok. Anam dedi ki “Ya sen çok pasaklısın ya da takipçilerin çok titiz.” Utandırdınız beni be! Kınıyorum hepinizi. İki oyuncak atmışsınız ortaya, al secce sana pasak. Benim gösterdiğim resimlerin ucundan kıyısından geçiyor mu Allah aşkına o resimler? Aha bir örnekle konuyu pekiştireyim. Şu resmin nesi pasaklı???

bu neeeeeaaaaaaa?

Bu resimde bir dağınıklık gören var mı? Benim tek gördüğüm tertipli bir odada uyuyan bir melek. Emin olamadım, girip tekrar baktım pasak resmi mi diye. Evet, pasak yarışması için gönderilmiş! Elimde değil kurtlandım! “Ah şekerim, benim en pasaklı halim bu,” diye sen hava mı atıyorsun bana bacım? Anacığımla kınadık seni valla. Ayrıca bebeye hem yelek giydirmişsin, üzerine de battaniye örtmüşsün. Anamın gözünden kaçmadı. “Kurdeşen dökecek o çocuk cık cık cık,” dedi haberin olsun.

Gelelim yarışmama layık pasak resimlerime! Karşınızda birbirinden muhteşem yarışma resimlerim. Gözler pasak görsün, anacım! Gönderenlere özel teşekürlerimi sunuyorum.

1.

ne baktın lov?

2.

pasaklı yattığı yerden belli olur.

3.

bi kaaveye buyrun bacııım

4.

göçen bir salon

5.

ev değil sokak, mübarek!

6.

alternatif bir yatak odası

7.

best of pasak kolajı

Evet, kime oy verdiğinizi yorum olarak bırakabilirsiniz. Seçim yapacağız diye kendinizi parçalamamak için bu sefer çift oy kullanabilirsiniz. Pazar gününe kadar oylama devam edecek. Birinciye yine başucundan ayıramayacağı, konu anlatımlı, örnek çözümlü, rehber niteliğinde bir kitap gelecek:

darısı başımıza 🙂

Haydi bakalım, en pasaklı olan kazansın!

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
Paylaş: