Bayburt Kitap Şenliği

5 Mayıs Cuma günü nasipse Bayburt Kitap Şenliği’nde olacağım. Gelebilmek için yine büyük bir organizasyon yapmam gerekti. Çocuklarıma bakabilmek için anacığım evin badanasını yarıda kesti, düşünün yani! Ben de sabahtan beri koşturuyorum. Üstelik Erzurum’a inip oradan dağları aşarak ulaşacağım Bayburt’a. 11-12’yi bulur herhalde gelmem. Dönüşe de erken kaçmam lazım, akşam uçağına yetişebilmek için. 2’den sonrasına kalabileceğimi sanmıyorum. Nasip, bakalım.

Zaman kısıtlı, gelme şartlarım güç, yine de büyük hevesle geliyorum. 😉 Şansı olan herkesi beklerim!

Görüşmek dileğiyle…

 

Yayım tarihi
duyurular olarak sınıflandırılmış

4 yorum

  1. su an itibari ile yaklasik 10 gunde , ilk yazidan buraya kadar blogu bitirmis durumdayim, 5 aylik bebemden firsat buldugum hr anda yazilarinlaydim Secce Baci. kiminde duygulandim cogunda guldum, donup tekrar bakmalik yazilar kategorisi olusturdum. tesekur yazisi yazmayi kendime borc bildim. Var olasin, kalemin kuvvetli, zamanin bol olsun insaallah.
    sevgiler, ozlem

  2. Veee bitti bir kiz bir oğlan 9 aylık iki bebemle beş ayda bitirdim blogunuzu.kah gülmekten ağladım kah aman Allahım beni neler bekliyor dedim sonuç olarak sizden çok şey ogrendim çünkü tecrubeye çok ihtiyacim vardı klavyenize sağlık teşekkürler

    1. hey maşallah lavinya, bir de seninle birlikte büyüttük bebekleri anlaşılan. çok teşekkür ederim güzel yorumun için. hep beklerim. 😉

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.