Haydi bakalım!

Fırsat varken biraz yazı gireyim diyeli tam yedi ay olmuş. 😀 Size niye yazı yazamadığımı söylesem inanır mısınız acaba? Vaktim mi olmuyor? Hayır, ondan değil. Yazacak konu mu yok? Hayır, ondan da değil. Keyfim mi yok? Hayır, hiç alakası yok. Yeni kitap yazdığım için elim bloga mı değmedi? Valla, yeni kitap yazdım, inşallah yakında çıkacaklar ama bloga ilgisizliğimin sebebi bu da değil.

Peki derdin ne Secce Kuzu?

Söyleyeyim efendim:

Çünkü manyağın tekiyim. Olayları kronolojik anlatmak gerektiği takıntısı yüzünden, bir türlü de milattan önceki olaya dönemediğim için yazı yazamıyorum. Artık huzurlarınızda bu takıntımı bir kenara koyup bam bam bam olaylara girmeye karar verdim. Yoksa çocuklar üniversiteye başlayacak ben daha 5. sınıf anılarını bitiremediğim için üniversite kaydını kaçıracağım.

Şahitsiniz arkadaşlar, bugün burada kalbim kadar temiz bloguma yeni bir sayfa açıyorum. Ve yazmaya devam ediyorum… 🎈

Yayım tarihi
Genel olarak sınıflandırılmış

8 yorum

  1. Ahahah bu dertten günlük tutamayan ben 🥲 ikizlere hamileyken günlük başlayayım dedim, sonra erken doğum, hastane, prematüre derken olaylar birikti hiçbirini yazamadım. Sonra cocuklar büyüdükçe biseler eklendi. Doğumdan aldığım notları unutmadan toparlayayim sonra bunlara sıra gelir dedim. Herhalde cocuklar 4-5 yaşlarındaydi pandemi döneminde bu işin umutsuz vaka olduğunu anladım saldım. Simdi 7 yasinda 1e başladılar yazsam mı diyorum ama, ana sınıfından filan bahsetmeden de pat diye 1. Sınıf olmaz ki caniiim…. 🥲🥲

    1. OFF sorma semha. benim de ne hikayeler kaldı sırf sıralama yüzünden. ama döneceğim heosine inanıyorum.

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.