İşte karşınızdaaaaaaaaaaaaa, Benim Evim Benim Pasağım Finalisti

Nihayet Benim Evim Benim Evim Yarışmasının 1. bölümü olan “Çocuk Dediğin Dağıtır”ın oylarını sayma şansım oldu sayın takipçiler. Çok çekişmeli bir yarışma oldu. Tüm katılımcılara ve oy verenlere ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Yarışmanın son durumu şöyle:

Gördüğünüz gibi diğerleri giderken, finalistimiz dönüyordu bile. Açık ara ile birincilik diye ben buna derim. İşte finalin en çalışkan çocuğu ve en dağınık anası: Karşınızdaaaaaaaaa 4 numaraaaaaaaaaaaaaaaa.

Çok çalışmış, yorulmuş yavrucak. Hakkındır yavrum rahat rahat uyu!

 

Rahat inceleyin diye koca koca koydum resmi. Bu arada annenin fotoyu gönderdiği notunu da iletmeden geçemeyeceğim. Şöyle diyor kendisi: “Benim evim normalde hep toplu olur, ama oğlanın odasını geçen gün bir dağıtmışlar, hemen senin yarışma aklıma geldi. O gün de olmasa yarışmaya katılamayacaktım neredeyse:) Biraz karanlık, oğlan uyurken çektim.”

Kendilerine bir adet şahane MÖ Anne Temizlik Yapıyor kitabı gönderiyoruz. İnanıyoruz ki bu kitap kısa sürede annenin başucu kitabı olacak. İçinde birbirinden değerli pratik temizlik teknikleri bulacak.

 

Anayla oğlunu tekrar tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

Bir sonraki yarışmamızda görüşmek üzere hoşçakalın…

 

Yayım tarihi
duyurular olarak sınıflandırılmış

13 yorum

  1. Oy Secce, kareli defter de bulmuş, çetele tutmuş yani.. Excel var biliyon mu? Neyse, finalist bileğinin hakkıyla aldı, güle güle okusun.

  2. Ablacığım uyuzluk yapmak istemem ama TDK finalist kelimesi için diyor ki ‘Şampiyonu belirleyecek son yarışmaya kalan sporcu veya takım’ finalist kazanan demek değil yani.

    😀

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.