Ne zamandır mutfak yarışmasını başlatacağım diyorum, bir türlü elim değmedi. Hazır bugün hırslanmışken o konuya da el atayım dedim. Baksınlar bakalım, çocuklu kadının mutfağı nasıl olur.

Yarışma şartlarımız şöyle:

1. Bu sefer bebeler değil anaları yarışıyor. Resimlerde bebe olması şart değil. Ama tabi ele güne ayıp olmasın, suçu bebenin üzerine atalım isterseniz bir tarafa oturtabilirsiniz bebeleri de.

2. Yarışma resmini tamamen kendi hayal gücünüze bırakıyorum. İsterseniz şöyle bir tezgah üstü fotosu olabilir:

uuuuuuuuuuuuuuuuuu

Ya da durumun vahametini anlatacak şöyle bir sucuklu tava fotosuna da yer verebilirsiniz. Bu arada aradım sucuklu tava fotom kayıp yahu, onun yerini tutmaz ama bir mandalina koyayım dedim.

Ya da direk ocağınızın üzerini çekip gönderebilirsiniz. Şahsen şuraya resmini koyayım diye haftalardır temizlemediğim ocağı, ben hastayken geldiğinde teyzem temizlemiş. Görünce şok oldum. O yüzden şimdilik koyamıyorum resmini, eski haline gelsin hemen ekleyeceğim.

3. Resimler mümkünse cep telefonuyla çekilmiş olmasın arkadaşlar. Buraya aktarınca çok küçük kaldı geçen sefer. Paylaşamadım bir çocuğunu. Bu arada öğrendim, üzerine basınca caaart diye büyüyecek bu sefer resimler. Tabi inşallah:)

4. Yine isim kullanmıyoruz, birer rumuz yazmayı unutmayın.

5. Yarışma Şubat ayının 15’inde bitiyor. Mail adresim yine secce81@gmail.com .

Haydi çok zamanımız yok, bir an önce dağıtın mutfakları. Aaa hediyeyi unuttum. Elbette kazanana bir adet temizliğim tüm püf noktalarını içeren, kısa sürede başucu kitabınız olacak bir kitap: Mo Anne Temizlik Yapıyor!

Hadi hepinize iyi şanslar dilerim.

Paylaş: