Yihuuuuuu ÇANTA VS’nin katkılarıyla çanta çekilişi!

Ne zaman yeni takipçilerime hediye versem eskileri bozuk çalıyor. Vay tekkeyi bekleyen biziz de çorbayı elalem içiyor da, vay biz ne zamandır buradayız da bi çöp bile vermedin de… Ulen bir yandan iki bebeye bakıp bir yandan sizi eğlendiriyorum, derdinize ortak oluyorum, sevinçlerinizi paylaşıyorum, pasaklı evimden canlı yayın yapıp moralinizi düzeltiyorum, “bak anne benden beterler var” diye analarınızın gözüne sokacağınız boy boy resimler yayınlıyorum, daha ne istiyorsunuz diyorum, yine de mutlu edemiyorum. Madem öyle işte böyle, sevgili Serap’ın katkılarıyla buyrun efendim eski takipçilerim için de bir çekiliş yapayım. İşte sizin için bir adet Benetton çanta:

Bu çantanın çekilişine katılmak için ÇANTA VS.’nin feysbuk sayfasını beğenip beğendiğiniz sayfayı bir kez paylaşıp aşağıya da işlemin tamam olduğunu bildiren yorumu bırakmanız yeterli. 27 Temmuz günü öğlen ben bebeleri uyutana kadar vaktiniz var. Unutmayın, sadece eskimiş takipçiler katılacak bu çekilişe. Eskimek için de en az elli yazı okumuş olmak lazım. Soru sorarım fena yakalarım ona göre haa. Yeni gelenler de bir gecede oturup okursa bir şey diyemem tabi. Ayrıca sayfanın en eskisi olarak ben de katılacağım bu çekilişe. Rakibiniz güçlü yani hehe:) Yok valla şike yapmayacağım, söz.

Haydi herkese bol şanslar.

Yayım tarihi
duyurular olarak sınıflandırılmış

92 yorum

 1. beğendim paylaştım

  seccecim pek yorum yapmasamda senin sıkı takipçinim nete herbaktığımda mutlaka sayfanı kontrol ediyorum yeni bişi varmı diye ama yazarak konuşmaya üşendiğim içcin sohbetlere katılmıyorum ama hepsine vakıfım hazır yazmıyşken aradan çıkarayım dedim :))))

 2. beğendim.paylaştım 🙂 27 Temmuz’da benim doğum günüm bilgilerinize arz edilir 😉 🙂

 3. beğendim, paylaştım. 27 temmuz oğlumun doğum günü ama bende doğum yapan olarak benimde doğurma günüm olabilir :)))

 4. Beğendim, paylaştım, 50 tane yazıyı ikişer defa okudum 😛 genelde cekilislere katilmaya usenirim ama çanta olunca akan sular durdu 🙂

 5. paylaştım ama bende eskilerdenim fakat hesabımı hacklediler yeni hesapaçtım.bak yalan dğil.hacklendim diye çantayı verirsin dimi secce :)))

 6. begendimmm veee paylaştım…işlem tamam yanii:))
  üstelik de bütün yazılarını okumuşumdurrr::)

 7. Ben elli yazı okumamışımdır ama okuyacaklarıma sayalım 🙂 Ayrıca, yıllardır buralarda gibiyim, ö-höm!

  Yarın beğenip paylaşacağım :p

 8. Abovv hemen begeneyim de ilklerden olayim deim ama massallah kuyrugun sonuna kalmisim.Ilem tamamdir secce kuzum:))

 9. beğendim paylaştım aslında çok yeniyim ama iki günde kahkalar atarak bütün yazılarınızı okudum ve yenilerini sabırsızlıkla bekliyorum

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.