Tam bloga yeni yazı giriyordum, kapı çaldı. Bebeler kapıya koştu. Sütçüyü bekliyorum. Kapı açılınca bebelere çığrındım “Beş litre olsuuuun, maya da isteyiiiin.” Kapıdan bir adam bağırdı, “Kargooooo!” Ay hayırdır inşallah, sütçü kargo ile mi göndermeye başladı sütü diye düşünürken jetonum düştü! ?

MİÇİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ!

IMG_20170612_111445

Rüya Maceraları’nın üçüncü kitabı Rüya Takımı çıktı! Paketi görünce bizim evdekilerde bir bayram havası! Kolinin üzerinde Timaş Çocuk, Levent İz Peşinde yazıyor. Oğlan göbek atıyor, yaşasın Leventler gelmiş diye. He Leventler he! ? Miçi’yle karşılaşınca ufak çaplı bir şok yaşadı. Kız “Yaşasın koli gelmiş, annecim bu koliyi kesip biçip faaliyet yapabilir miyim?” diye soruyor. Allah’ım hiç kıymetim bilinmiyor şu evde yaa! ?

Ben suratımı sallayınca bebeler toparladılar tabi. Oğlan “Annecim, koliden Miçi çıkmasına LEGO çıkmasından bile çok sevindim” dedi. E hadi inşallah. Kız da kitaba dalıp “Biz neredeyiz” diye aramaya başladı. Evet, ikizler kitapta yerlerini aldılar yine. ?

Bundan birkaç gün önce de Atasözleri ve Hikâyeleri’nin beşinci baskısı gelmişti. Kayseri’den geldiğimizde masanın üzerinde bizi bekliyordu. Yenilenmiş, daha da güzelleşmiş. ?

IMG_20170612_114735

İçinden kitap çıkan kargoları çok seviyorum, kendi kitaplarım çıkanlara ise bayılıyorum! ? Bugün biraz da siz bayılın istedim. ? Gelecek hafta başına kadar bu yazının altına (facebook’a değil lütfen) yorum bırakanlar arasında çekiliş yapacağım inşallah. Talihli beş kişiye kitaplarımdan istediği geliyor. 😉

IMG_20170612_114830

Bekliyorum. ?

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
Paylaş: