Angelina Jolinin düşündürdükleri

Angelina Jolie’yi tanımam etmem. Birkaç filmde görmüşlüğüm var, şimdi sorsanız adlarını bile getiremem. Kendisiyle bir alıp veremediğim yok. Öncelikle onu belirteyim. Vallahi kıskandığım falan da yok. Tamam, belki boyum kadının diz kapağına bile ulaşmıyor, dudaklarımın ikisini toplasan ikiyle çarpsan onun bir dudağının yarı kalınlığına bile erişemez, o kadar param pulum da yok, kocam da Brad Pitt’in çakmasına bile benzemiyor, ama bunlar onu kıskanmam için bahane mi Allah aşkına? Ayy, üzerime gelmeyin, neyini kıskanayım be üff. Kendisine uzun don giydir aynı babaannemin gençliği! Söyletmeyin beni! Babaannem gibi de doğurup duruyor zaten. Şimdi nereden aklına geldi bu kadın derseniz hemen söyleyeyim: Kendisini bugün gazetede gördüm. Bir ara kulağıma çalındıydı da kulak asmadıydım. Efendim, hanfendi nişanlanmış. Altı bebeden sonra. Hani şu gençken “Ayyy bireeeeddd” dediğimiz adamla. Şimdi çok merak ediyorum, biz doğru düzgün giden, sevgi ve saygı temeli üzerine bina edilmiş, kutsal bir müessese olan evliliğimize iki velet getirince kocamla boşanmalık olduk da, bunlar altı bebeden sonra hâlâ nasıl kalkıp da evleniyorlar??? Valla kafamı kurcalayıp duruyor. Türkçe bilse kendisine mail atıp sorcam. Var mı bir fikri olan aranızda, ha?

12 yorum

 1. 6 çocuğa en az 3 erden 18 bakıcı vardır,bi o kadarda aşçı temizlikçi,manikürcü,kuaför ırt zırtçı vb öyle bende doğururum 6 tane bide üstüne kocamla mutlu mesut yaşar giderim

 2. Sanırım brad abimiz benjamin button filminden etkilenip olayları tersine yaşayalım belki daha az yıpratıcı olur fikrne kapılaraktan 6 çocuk sonra nişan sonra evlliğe karar vermişlerdir?! 🙂

 3. anammm angelina da kimmiş yahuu…o bebelerin üç tanesi evlatlık…yani büyümüş geldiler ona…sonra bi tane bebeye en az iki bakıcısı vardır onun…ikisinin de son filmleri tutmadığı için böyle haberlerle gündem olmaya çalışıyorlar.. yuva yıkanın yuvası olur mu hiç? nedense çok itici geliyor bana bu kadın…yoksa bende mi kıskanıyorum ne? 😀

 4. İlk evlatlık çocuğunu, annesi, uyuşturucuyu bıraktım verin geri dediği için, evlenip normal aile modunda mahkeme sürecine başlamak istiyor olabilir mi??Ben banyo yapmaya vakit bulamıyorum, kızımla beraber tuvalete giriyorum( kokudan rahatsız olmuyor sıpa), kadın 6 çocuk, brad bir de filmlere vakit buluyor…Acaba bunda o kadar parası olması etken midir?? Dur biraz düşüneyim:-)))

 5. Zugurdun cenesini yorma cabasi olarak nitelendirilebilir….

  Ne tipi ne kariyeri ne bredi ne piti.. (ben bunlarin evsiz [evli olmayan] olduklarini bile bilmiyordum, o kadar da uzagim magazine)
  O diil de, dovmelerine ozenmiyorum desem yalan olur.

 6. bence türkiyede anne olmak çok ucuz. adamlar annelerine taptıkları halde senle evlenince anneleri yine ön planda oluyor. batı’da ilişkiler tabiiki de birey odaklı oldugundan erkekler kendilerine çocuk veren kadına bir anne olarak da o kadını önemseyip el üstünde tutuyorlar yani tamamen bredçiğimin anasıyla alakalı:)) ulan ben de pek kıskancım:)

 7. Koskocaman evde, bilmemkaç hektarlık bahçede , 3 bakıcıyla, film çekimlerinden arta kalan vakitlerinde orada burada çocuklar kucağında poz verdiği zamanlarda sadece çocukları gördüğü için, sevgilisiyle mutlulukları tam gaz gidiyordur:)
  Ama tapmasın da naapsın adam, kadın doğuruyo ne yağ bağlıyo, ne meme sarkıyo 🙂

  1. çünkü ne emziriyor ne de bişey yiyoor…kadın kafayı yemiş formda kalıcam diye…iskeletor mübarek 🙂

 8. sen hıç anqelına’nın makyajsız halını qördün müüüü? qörmedıysen nette bır araştır, moralın düzelsın hayatım:))) kadının bızım tv de falan qördüğümüz ınsanla alakası yok. bred de yaşlandı zaten boşver:) onun da qöbeğı varmış çok fena.

  o kadar para, bakıcı ordusu, bılımum Yardımcı hızmetçı bende olsa ben de yaparım 6 tane. ne var kı?????? yap ver bakıcıya, yap ver bakıcıya, yap ver bakıcıya:))

  valla bız de can cığer kuzu sarması aşıklarken bebekten sonra boşanma lafını telaffuz eder olduk kocamla. yalnız değılmışım demek kı:S

   1. bılıyorum canım ama kızım klavyeye süt döktü:( bazı harfler çalışmıyor….o harflerı copy paste yapıyorum normalde ama unutmuşum:S

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.