Nihayet beklenen an geldi sayın takipçiler! Benim Evim Benim Pasağım Yarışmasının 1. bölümünün finaliyle karşınızdayız. Bakalım en çalışkan çocuklar ve süper anaları sizlerin oylarıyla hangi evden çıkacak. Acaba bu iftiharı hangi aile yaşayacak? Hangi babanın göğüsleri biricik ailesinin bu üstün başarısıyla kabaracak? Hangi anneanne/babaanne/dede mutluluk göz yaşları dökecek? Tabi en önemlisi muhteşem MÖ Anne Temizlik Yapıyor kitabı hangi eve gidecek?

MÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖ

Şimdi laf kalabalığını bırakıp sadede geleyim. Efendim, öncelikle tüm katılımcı arkadaşlara teşekkür ederim. Tahminimden çok çok çok daha fazla katılım oldu. O yüzden ne yazık ki resimlerin hepsine yer veremedim. Ön eleme yapmak zorunda kaldım. Ayrıca resimlerin bazısı çok iddialıydı ama boyutları çok küçük olduğu için sayfada bit gibi kaldı. Onları büyütmeyi beceremediğim için alamadım. Doğru düzgün bir anket düzenleyeyim, millet gelsin oyunu versin, bilgisayar hesaplasın, “buyur abla bu birinci desin” dedim ama onu da beceremedim. Hemen gideyim bir bilgisayar mühendisliği okuyup geleyim, şu işi halledeyim dedim ama sizi daha fazla bekletmek de istemedim. Sonuç olarak şöyle bir şey yaptım:

Şimdi arkadaşlar, aşağıdaki şahane resimlere bakıyorsunuz, en çalışkan çocuğun resminin numarasını yorumlara yazıyorsunuz. Tabi resimler birbirinden iddialı olduğu için hangisini seçsem diye bilgisayar başında beyniniz bloke olsun istemiyorum. Üç taneye kadar seçebilirsiniz. Son gün bu ayın 20si. Seçimler bitince ben de oturacağım sandık başına tek tek hesaplayacağım kim ne almış. Gördüğünüz gibi gayet iptidai bir açık oy, açık tasnif durumu. Hile hurda, pasak kayırmaca yok.

Haydi bakalım, herkese başarılar dilerim. En iyi kazansın!

1.

geleceğin müthiş hanımları evcilik oyunu sırasında

2.

dolap kurdu

3.

duvar çiziklerini de göz önünde bulundurun lütfen

4.

aslında evinin her an toplu olduğunu iddia eden bir annenin fotosu

5.

bebeler ranza yapmış. bunu ben bile düşünemezdim yemin ederim

6.

TV zevki

7.

tek ama üçüze bedel dedikleri bu olsa gerek

8.

hamarat kızlar

9.

şahane bir kolaj

10.

eve su bastırmayı başarmış bebe

11.

yastık savaşı. ama içindeki yünle!

12.

salon erkeği

13.

vallahi benim ev değil

14.

çalışkan kızlar

15.

yeni işbaşı yapmışlar. performanslarını siz tahmin edin artık

 

Önemli not: Arkadaşlar yorum yazarken şaka niyetiyle de olsa katılımcıları incitebilecek sözler kullanmayalım lütfen. Ben olsam neyse de misafirlerime taş gelirse montajlarım söyleyeyim. 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
Paylaş: